moje usługi

Masaże oraz zabiegi

Zobacz jaki rodzaj masaży znajdziesz w mojej ofercie

LOMI LOMI NUI

Jest to technika pracy z ciałem wywodząca się z Hawajów uznana za głęboko uzdrawiającą formę masażu.

KOBIDO

Kobido to japoński masaż obejmujący cały obszar twarzy, szyi, dekoltu oraz karku. Rytuał liftingujący, który łączy w sobie elementy intensywne jak również wyciszające i relaksujące.

ABHYANGA/abjanga

Klasyczny masaż ajurwedyjski wykonywany z użyciem ciepłego oleju, uważany w Indiach za sekret zdrowia, młodości piękna.

Kalari

Ten ajurwedyjski masaż całego ciała wraz z masażem twarzy odblokowuje kanały przepływu energii w ciele i zapewnia jej harmonijny ruch.

SHIROABHYANGA

Ajurwedyjski masaż głowy, karku i barków, wykonywany w pozycji siedzącej.

MUKHABHYANGA

Ajurwedyjski masaż twarzy, szyi, dekoltu i karku wykonywany w pozycji leżącej, polegający na delikatnej stymulacji punktów energetycznych Marma.

PADABHYANGA

To ajurwedyjski masaż stóp wraz z kolanami i łydkami, który działa kojąco, rewitalizująco i uspokajająco równoważąc różne zaburzenia autonomicznego układu nerwowego.

PINDA SVEDANA

Ajurwedyjski masaż całego ciała oparty na stylu Abyhangi z użyciem gorących stempli ziołowo-ryżowych, które podgrzewane są w oleju sezamowym.

CIĄŻOWY MASAŻ AJURWEDYJSKI

Masaż ajurwedyjski w ciąży usprawnia krążenie krwi, co prowadzi do lepszego odżywienia i dotlenienia komórek w organizmie kobiety i dziecka.

NASYA

Ajurwedyjska terapia mająca na celu oczyszczanie i odżywienie tkanek i organów okolic głowy i szyi.

NETRA BASTI

To ajurwedyjski zabieg na zmęczone oczy. Łagodny, głęboko oczyszczający i relaksujący zabieg cieplny, polegający na kąpieli oczu w roztopionym maśle ghee.

ŚWIECOWANIE/KONCHOWANIE USZU

Kuracja usuwa wszelkie zanieczyszczenia uszu, niweluje większość schorzeń laryngologicznych. Jest skuteczna przy infekcjach górnych dróg oddechowych, chronicznym zapaleniu zatok, krtani, nieżycie nosa, katarze siennym a nawet astmie oskrzelowej.

UDVARTHANA

Specyfika tego masażu ajurwedyjskiego polega na użyciu sproszkowanych ziół o działaniu medycznym i kosmetycznym.

oferta na prezent

VOUCHERY PODARUNKOWE

Voucher  – pomysł na prezent. Chcesz komuś podziękować za to że jest lub pomysł na prezent dla najbliższych. Zaletą vouchera prezentowego umożliwiającego skorzystanie z masażu lub zabiegu jest długi termin ważności  -3 miesiące.